Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Bicycle Cleaner

Muc-Off Bicycle Cleaner

 

 

Rewolucja w czyszczeniu rowerów!

 

Nasz unikalny środek do czyszczenia rowerów Muc-Off Nano Tech znacząco ułatwia życie użytkownikom bez względu na warunki atmosferyczne i porę roku. Preparat jest wysoce wydajny i wykonany został w technologii „Nano Tech” dzięki czemu dba o nawet najbardziej delikatne elementy roweru. Nie zawiera szkodliwych kwasów ani rozpuszczalnika i jest w pełni biodegradowalny.

 

Jest w pełni bezpieczny dla aluminium, lakieru, części chromowanych, włókna węglowego, uszczelek w zawieszeniu, gumy, klocków hamulcowych a przede wszystkim jest bezpieczny dla samego użytkownika. Przedziera się przez brud, kurz i olej pozostawiając rower w idealnym stanie.

 

A więc dlaczego Muc-Off w wersji Nano jest lepszy?

 

W przeszłości preparaty do czyszczenia roweru były produkowane z wykorzystaniem cząstek w skali „Micro”, których rozmiar stanowił około 1/80 średnicy ludzkiego włosa. Muc-Off Nano TEch został wyprodukowany z wykorzystaniem cząstek, których rozmiar jest ponad 1000 razy mniejszy. Ta znacząca redukcja rozmiaru cząstek sprawia, że preparat przedostaje się znacznie głębiej do brudu i delikatnie go rozbija na poziomie cząsteczkowym. Pozostaje tylko spłukać resztki brudu przy użyciu wody. Muc-Off Nano zawiera w sobie specjalne inhibitory korozji, które są niezbędne dla późniejszej ochrony części.

 

Malowane lub metalowe powierzchnie mogą wyglądać na gładkie ale pod mikroskopem są pełne nierówności. Cząsteczki „Nano” wypełniają te nierówności i przyczepiają się do nich tworząc cienką antyadhezyjną warstwę ochronną, dzięki czemu podczas kolejnej jazdy brud nie będzie się już tak łatwo przyklejał do roweru.

 

Sklep Internetowy AirBike.pl:

 

Muc-Off Bike Cleaner 1L

Muc-Off Bike Cleaner 5L

   

 

 

 

  

Facebook

Kontakt

Warszawa - Al. KEN 49 tel: 22 405 80 45
Warszawa - Bitwy
Warszawskiej 1920r 23
tel: 22 374 55 29 
Warszawa - Puławska 531 tel: 22 644 10 26
 
 Kontakt mail: airbike@airbike.pl